"ЕРЕЙМЕНТАУ АУДАНЫ БІЛІМ БӨЛІМІ" МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ
ГОСУДАРСТВЕННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ "ОТДЕЛ ОБРАЗОВАНИЯ ЕРЕЙМЕНТАУСКОГО РАЙОНА"

    

Ұйымдар тізімі

Галерея

Смотреть все>>>

Аудандық әдістемелік кабинет

 «Менің кіші Отаным » республикалық интеллектуалдық онлайн-байқауының аудандық кезенінің қортындысы туралы.

Авторы: Ахметова Айгүл Рашидқызы-АӘК-ң әдіскері

2020 жылы 2 қазан күні «Менің кіші Отаным » республикалық интеллектуалдық онлайн-байқауының  Zoom платформа  арқылы  аудандық кезені өтті. Байқаудын негізгі мақсаты: туған елдің тарихына аса қызығушылық танытатын талантты оқушыларды анықтап, олардың шығармашылыққа қабілетін, қоғамдық белсенділігін дамытуға, өскелен ұрпақтын  бойында қазақстандық патриотизм мен азаматтық сезімді қалыптастыру, мектеп оқушыларының тарих және өлкетану бойынша білімін дамыту, ұлттық өзін-өзі тануына және олардың кішкентай Отанына деген мақтанышын арттыру.    

Осы байқауға  ауданның  9 орта мектебінен 30 оқушы   қатысты.

«Менің кіші Отаным » республикалық интеллектуалдық онлайн-байқауының  аудандық кезенінің  қортындысы бойынша төмендегі оқушылар  білім бөлімінің мадақтамасымен марапатталады:

«Менің кішкентай Отанымның тарихы»  номинация бойынша

1 орын: Тлеулесова Ақмарал, Новомарковка ОМ (жетекшісі Биекенова Г.О.)

2 орын: Тұрғынбай Айман, Бозтал ОМ (жетекшісі Кожахметова А.)

               Елжайық Алина, Өлеңті ОМ (жетекшісі Елубаева А.С.)

3 орын: Ербол Мадина ,Еркеншілік ОМ (жетекшісі  Хуантхан Ардай )

              Рогова Ксения, СШ№1 (жетекшісі Мукушева А.С.)

              Бекенова Гүлзат, Бөгенбай батыр атындағы ҚОМ (жет.Рай Майгүл)

«Кішкентай Отанымның символы»  номинациясы  бойынша

1 орын: Бекенова Гүлзат, Бөгенбай батыр атындағы ҚОМ (жет.Рай Майгүл)

«Менің кішкентай Отанымның болашағы» номинациясы бойынша

1 орын: Жанабек Батыр , Өлеңті ОМ (жетекшісі Худжанова Д.О.)

2 орын: Бекенова Гүлзат, Бөгенбай батыр атындағы ҚОМ (жет.Рай Майгүл)             

«Менің туған өлкем» номинациясынан  эссе жазу

1 орын: Ербол Мадина ,Еркеншілік ОМ (жет. Хуантхан Ардай )

2 орын : Арғынбекқызы Айсара, Олжабай ауылы ОМ (жет Жакия А.К.)

              Амангелді Айгерим, Бөгенбай батыр атындағы ҚОМ (жет.Рай М.)

3 орын: Темиртасова Наргиз , Муттака Роза ,Тайбай ОМ (жет.Дюсенбаева А )

              Суликова Дарига,Сапарбек Аружан, Мухамедкарим Жайнагүл,  

              Мырзаш  Мөлдір  Сілеті ОМ  (жетекшісі Нұрсапа Хұрметбек)

 ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

 

Жаңартылған күні: 15.05.2020 12:33
Құрылған күні: 06.10.2020 18:26

Текст