"ЕРЕЙМЕНТАУ АУДАНЫ БІЛІМ БӨЛІМІ" МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ
ГОСУДАРСТВЕННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ "ОТДЕЛ ОБРАЗОВАНИЯ ЕРЕЙМЕНТАУСКОГО РАЙОНА"

    

Ұйымдар тізімі

Галерея

Смотреть все>>>

Ақмола облысының жалпы білім беретін мектептерінің оқушылары арасында өткен Халықаралық балаларды қорғау күніне арналған шахмат бойынша облыстық қашықтық турнирдің қорытындысы

03.06.2020

#Repost @aqmoedu.kz

 

Мақсаты: балаларды шахмат сабақтарына тарту, интеллектуалды спорт түрлерін дәріптеу.

Өткізу мерзімі: 2020 жылғы 29-30 мамыр.

92 қатысушы: оның ішінде 61 ұл және 31 қыз.

16 жасқа дейінгі жасөспірімдер:

1 орын  -  Кенжин Диас                        Степногорск қ,.  №8 ОМ.

2 орын  -  Валиев Ратмир                     Жақсы ауданы Өскенбаев ат. ОМ

2 орын  -  Сегизбаев Искандер             Кокшетау қ.,  №3 ОМ

3 орын  -  Таспулат Алмат                   Степногорск қ.,  №3 МГ

3 орын  -  Төлеубаев Айбек                  Целиноград ауданы,  Шалқар ОМ 

3 орын  -  Абай Алішер                         Көкшетау қ.,  №16 ОМ.

16 жасқа дейінгі қыздар:

1 орын -  Ахметжанова Диана                Бурабай ауданы Зеленобор ОМ  

2 орын -  Жапарханова Мерей                Ақкөл ауданы. Бектуров ат .ОМ 

2 орын -  Давлетбаева Екатерина           Жақсы ауданы Өскенбаев ат. ОМ

3 орын -  Аристанова Ламиса                 Көкшетау қ.  №16 ОМ, Целиноград ауданы ОМ

3 орын - Ергалиева Жулдызай                Зеренді ауданы, ОМ

3 орын -  Махсат Марал                           Ерейментау ауданы, Еркіншілік ОМ

10 жасқа дейінгі ұлдар:

1 орын - Маслов Дмитрий                        Сандықтау ауданы, Васильевская ОМ 

2 орын - Нуралы Серикказы                    Целиноград ауданы,  Қосшы ауылы №2 ОМ  

2 орын - Нуршарип Бибарыс                   Зеренді ауданы, Байтерек ОМ

3 орын - Каппас Айдын                            Көкшетау қ., №2 ОМ.

3 орын - Сүлейменов Ансар                     Көкшетау қ., НИШ.

3 орын - Повышев Александр                  Атбасар ауданы №3 ОМ  

10 жасқа дейінгі қыздар:

  1 орын -  Буркутбаева Камилла              Көкшетау қ., №21 ОМ.

  2 орын - Лобова Милана                          Көкшетау қ., №2 ОМ.

  2 орын - Өмірхан Айдана                       Аршалы ауданы, Жалтыркөл ОМ

  3 орын - Данилина Мария                       Атбасар ауданы, №2 ОМ.

  3 орын - Айдос Алуа                                Ерейментау ауданы, Еркіншілік ОМ

  3 орын -Ғазиз Кәусар                               Бурабай ауданы, Зеленобор ОМ

Бас төреші: Биғожин С. К. («Әулет» СРББО қосымша білім беру педагогы)

Просмотров: 79


Добавить комментарий



Включить данные в подпись

Текст