"ЕРЕЙМЕНТАУ АУДАНЫ БІЛІМ БӨЛІМІ" МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ
ГОСУДАРСТВЕННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ "ОТДЕЛ ОБРАЗОВАНИЯ ЕРЕЙМЕНТАУСКОГО РАЙОНА"

    

Ұйымдар тізімі

Галерея

Смотреть все>>>

Шығармашыл оқушылар арасындағы VІI республикалық «Ақберен» онлайн өнер байқауының аудандық кезеңінің қортындысы туралы

09.12.2020

2020 жылы 7 желтоқсан күні VII республикалық шыгармашылық «Ақберен »онлайн өнер байқауының аудандық кезені өтті.

Байқаудын негізгі мақсаты: 8-11 сыныптың шығармашыл оқушыларының гуманитарлық-эстетикалық ғылымдар саласында кәсіптік қызметін таңдауға шығармашылық қабілетті, өлең жазу, тапқырлық қырын, дарынынын таныту, олардың шығармашылық қабілеттеріне (ақындық, шешендік шеберлігі, түрлі ұлттық аспапта ойнау, т.б.) қолдау көрсетіп, ары қарай дамытуына жол ашу.

Байқауға ауданымыздың 14 мектебінен 38 оқушы қатысты.

VII республикалық шығармашылық өнер байқауының аудандық кезенінің қортындысы бойынша төмендегі оқушылар жүлделі орындарға ие болып, білім бөлімінің мадақтамасымен марапатталады:

1 номинация бойынша:   «Шешендік, білгірлік сайысы »

3 орын: Дильназ Бекболат, Ерейментау қаласының №1 орта мектебі (мұғалімі Махметова А.З.)

2 номинация бойынша:   «Көркемсөз оқу»

1 орын: Молдахметова Карина, Бөгенбай батыр атындағы Қазақ орта (мұғалімі Нұрмуханов Б.Ж.)

2 орын: Азат Жұлдыз, Олжабай батыр ауылының орта мектебі (мұғалімі Кункенов С.С.)

Тлеуберді Жадыра, Ерейментау қаласының №4 орта мектебі (мұғалімі .Сыздық Ж.С.)

3 орын: Жұмабандық Ақнұр, Ерейментау қаласының №1 орта мектебі (мұғалімі Махметова А.З.)

Бақыт Айкерім, Торғай орта мектебі (мұғалімі Құсаинова Дана)

Тілеубек Бағнұр, Еңбек негізгі мектебі (мұғалімі Досмағамбетова Р.Ж.)

3 номинация бойынша:    «Эссе жазу»

1 орын: Бекбергенова Гүльназ, Насыр Смағұлов атындағы №2 орта мектеп лицейі (мұғалімі Жапабаева Г.А.)

2 орын: Арғынбекқызы Айсара, Олжабай батыр ауылының орта мектебі (мұғалімі Кункенов С.С.)

Сейсенбаева Гүльнур, №4 орта мектебі (мұғалімі Сыздық Ж.С.)

3 орын: Уалихан Рауан, Күншалған орта мектебі (мұғалімі Бекей Жанбота)

Бақыт Еркежан, Бозтал орта мектебі (мұғалімі Абыкеева Б.Қ.)

Суликова Дариға, Сілеті орта мектебі (мұғалімі Тұнғат Алмагүл)

4 номинация бойынша:    «Ұлттық аспапта өнер көрсету»

1 орын: Амантай Молдір, Ерейментау қаласының №1 орта мектебі (мұғалімі Кусаинова Ж.А.)

2 орын: Елтай Ермек, Н.Смагулов ат. №2ОМЛ (мұғ. Жапабаева Г.А.)

Абайділда Осман, Бөгенбай б. ат. ҚОМ (мұғ . Нұрмуханов Б.Ж.)

З орын:  Байзуллова Аружан, Тайбай  ОМ (мұғ .  Жапабаева А.М. )

Аманбаева  Жансая, Ерейментау қаласы №4 ОМ (мұғ.Сыздық Ж.С.)

Төлендов Құдайберген №1 ОМ (мұғ. Махметова А.З.)

Калиева Арай, Насыр Смағұлов атындағы №2 орта мектеп лицейі (мұғалімі Жапабаева Г.А.)

6 номинация бойынша:   «Ақындар мұшайрасы»

1 орын: Хуаныш Дәуіржан, Сілеті орта мектебі (мұғалімі Ихрар Инжу)

2 орын: Боранбай Қымбат, Еркіншілік орта мектебі (мұғалімі Дубайхан Бахит)

3 орын: Бауыржан Ақбота, Торғай орта мектебі (мұғалімі Темирбекова Г.Ж.)

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

Авторы: Ахметова Айгүл Рашидқызы - АӘК-ң әдіскері

Просмотров: 27


Добавить комментарий



Включить данные в подпись

Текст